Proljetne besplatne usluge

Poštovani članovi Autokluba Sisak,

obavještavamo Vas da od 6. travnja 2021. godine, u našoj autoradionici, nastavljamo s pružanjem besplatnih (neiskorištenih) usluga za članove HAK-a:

• zamjena guma (kotača) i balansiranje kotača
  • provjera ispravnosti rada motora
  • kontrola i podešavanje svjetala

Za korištenje besplatnih stacionarnih usluga u autoradionici Autokluba Sisak potrebno je prethodno dogovoriti termin i to putem našeg telefona 044/540 202 u vremenu od 8:00 do 16:00 sati radnim danom (ponedjeljak – petak).

Naš zaposlenik će Vas u kontaktu zatražiti i članski broj pa savjetujemo da prije pozivanja pripremite člansku iskaznicu.

Molimo da se pri posjetu našim prostorijama pridržavate svih aktualnih epidemioloških mjera (maska, dezinfekcija, distanca i dr.).
Nadalje, molimo Vas da ne ulazite u zatvoreni dio radioničkog prostora bez poziva našeg automehaničara!

Sretan put i ugodnu vožnju želi Vam Vaš Autoklub Sisak!